Ota yhteyttä

Toimistot

Asiakaspalvelupisteemme ovat suljettuina toistaiseksi. Otathan yhteyttä sähköpostilla tai puhelimitse!

 

Porin toimisto

Satakunnankatu 23
28130 Pori
044 322 7506
sammakko@sammakko.fi

Rauman toimisto

Satamakatu 26
26100 Rauma
044 322 7503
sammakko@samk.fi

 

 

Verkkolaskutus

Nimi: Satakunnan ammattikorkeakoulun opiskelijakunta
Y-tunnus: 1996094-1
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskutusosoite: 003719960941
OVT-tunnus: 003719960941

Hallitus

Linda Kolehmainen

Linda Kolehmainen

puheenjohtaja

044 322 7502
linda.kolehmainen@sammakko.fi

Jussi Suominen

Jussi Suominen

varapuheenjohtaja

jussi.suominen@sammakko.fi

Kai Hytönen

Kai Hytönen

tuutorointi ja yhteistyö

kai.hytonen@sammakko.fi

Mauri Lehtikangas

Mauri Lehtikangas

koulutuspolitiikka

mauri.lehtikangas@sammakko.fi

Janne Lagerroos

Janne Lagerroos

tapahtumat ja liikunta

janne.lagerroos@sammakko.fi

Vilhelmiina Riuttala

Vilhelmiina Riuttala

Sosiaalipolitiikka ja hyvinvointi

vilhelmiina.riuttala@sammakko.fi

Huda Sharif

Huda Sharif

kansainväliset asiat ja viestintä

huda.sharif@sammakko.fi

Elina Vuorinen

Elina Vuorinen

ohjaus ja jäsenpalvelut

elina.vuorinen@sammakko.fi

Henkilökunta

Marianne Mäkelä

Marianne Mäkelä

Toiminnanjohtaja

044 322 7503
marianne.makela@sammakko.fi

Annina Suominen

Annina Suominen

Asiantuntija, tuutorointi ja liikunta

044 322 7506
annina.suominen@sammakko.fi

Laura Pullinen

Laura Pullinen

Asiantuntija, edunvalvonta ja viestintä

044 322 7509
laura.pullinen@sammakko.fi

Edustajisto

Jasmin Nieminen

Jasmin Nieminen

puheenjohtaja

jasmin.nieminen@sammakko.fi

Heli Lukander

Heli Lukander

varapuheenjohtaja

heli.lukander@sammakko.fi

Jätä viesti!

Jätä viesti! Anna SAMMAKKOlle palautetta toiminnastamme, kehitysehdotuksia tai kerro vaikka mitä kuuluu!

Lomakkeella lähetetyt viestit kilahtavat edunvalvonnan asiantuntijamme postilaatikkoon.

Valitse viestin tyyppi