Ota yhteyttä

Toimistot

 

Porin toimisto

Satakunnankatu 23
28130 Pori
044 322 7503
sammakko@sammakko.fi

Avoinna ma klo 13-16 ja ti-to 9-14
(Lounastauko n. klo 11-12). 

Rauman toimisto

Satamakatu 26
26100 Rauma
044 322 7506
sammakko@sammakko.fi

Avoinna ti-to klo 9.30-15.
(Lounastauko n. klo 11-12).

 

Jos tarvitset palvelua jonain muuna aikana tai saavut kauempaa, otathan yhteyttä toimiston aukiolon varmistamiseksi.
Poikkeuksista ilmoitamme Facebook-sivullamme.

 

Verkkolaskutus
Nimi: Satakunnan ammattikorkeakoulun opiskelijakunta
Y-tunnus: 1996094-1
Verkkolaskuosoite: 003719960941
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Hallitus

Juho Paavola

Juho Paavola

puheenjohtaja

044 322 7502
juho.paavola@sammakko.fi

Aatu Kandolin

Aatu Kandolin

varapuheenjohtaja

aatu.kandolin@sammakko.fi

Julia Aalto

Julia Aalto

tuutorointi ja kansainväliset asiat

julia.aalto@sammakko.fi

Sampsa Saahkari

Sampsa Saahkari

koulutuspolitiikka ja viestintä

sampsa.saahkari@sammakko.fi

Nita Vallimäki

Nita Vallimäki

tapahtumat ja liikunta

nita.vallimaki@sammakko.fi

Anna Virtanen

Anna Virtanen

sosiaalipolitiikka ja jäsenpalvelut

anna.virtanen@sammakko.fi

Henkilökunta

Marianne Mäkelä

Marianne Mäkelä

pääsihteeri

044 322 7503
marianne.makela@sammakko.fi

Annina Suominen

Annina Suominen

asiantuntija, tuutorointi ja liikunta

044 322 7506
annina.suominen@sammakko.fi

Taru Hyrkäs

Taru Hyrkäs

projektiassistentti

taru.hyrkas@sammakko.fi

Satu Koivisto

Satu Koivisto

pääsihteeri, äitiyslomalla

Edustajisto

Kristiina Jussila

Kristiina Jussila

puheenjohtaja

kristiina.jussila@sammakko.fi

Viivi Ranne

Viivi Ranne

varapuheenjohtaja

viivi.ranne@sammakko.fi

Jätä viesti!

Jätä viesti! Anna SAMMAKKOlle palautetta toiminnastamme, kehitysehdotuksia tai kerro vaikka mitä kuuluu!

Lomakkeella lähetetyt viestit kilahtavat edunvalvonnan asiantuntijamme postilaatikkoon.

Mikäli kohtaat epäkohtia opintojesi aikana, ota yhteyttä – me autamme!
Täytä Mikä vialla? -lomake.

Valitse viestin tyyppi