Ota yhteyttä

Toimistot

 

HUOM! Toimistomme suljettuina kesän ajan 18.6.-5.8.2018. 

Porin toimisto

Satakunnankatu 23
28130 Pori
044 322 7503
sammakko@sammakko.fi

Avoinna ma-to klo 9-14.

Rauman toimisto

Satamakatu 26
26100 Rauma
044 322 7509
sammakko@samk.fi

Avoinna ma-to klo 9-14.

Hallitus

Tuomas Saarnilahti

Tuomas Saarnilahti

puheenjohtaja

044 322 7502
tuomas.saarnilahti@sammakko.fi
Aino Mustalahti

Aino Mustalahti

varapuheenjohtaja

aino.mustalahti@sammakko.fi
Kristiina Jussila

Kristiina Jussila

kristiina.jussila@sammakko.fi
Anton Murashev

Anton Murashev

anton.murashev@sammakko.fi
Viivi Ranne

Viivi Ranne

viivi.ranne@sammakko.fi

Henkilökunta

Tara Vallimäki

Tara Vallimäki

pääsihteeri

044 322 7503
tara.vallimaki@sammakko.fi

Marianne Mäkelä

Marianne Mäkelä

asiantuntija, tuutorointi ja liikunta

044 322 7506
marianne.makela@sammakko.fi

Iida Huhtala

Iida Huhtala

asiantuntija, viestintä ja edunvalvonta

044 322 7509
iida.huhtala@sammakko.fi

Edustajisto

Jaakko Mäkimattila

Jaakko Mäkimattila

puheenjohtaja

jaakko.makimattila@sammakko.fi

Otto Harjula

Otto Harjula

varapuheenjohtaja

otto.harjula@sammakko.fi

Jätä viesti!

Jätä viesti! Anna SAMMAKKOlle palautetta toiminnastamme, kehitysehdotuksia tai kerro vaikka mitä kuuluu!

Lomakkeella lähetetyt viestit kilahtavat edunvalvonnan asiantuntijamme Iida Huhtalan postilaatikkoon.

Valitse viestin tyyppi