Ota yhteyttä

Toimistot

 

Porin toimisto

Satakunnankatu 23
28130 Pori
044 322 7506
sammakko@sammakko.fi

Aukioloajat 20.8. lähtien:
Ma klo 13.00-16.00
Ti-To klo 9.00-14.00

Rauman toimisto

Satamakatu 26
26100 Rauma
044 322 7509
sammakko@samk.fi

Aukioloajat 28.8. lähtien
Ti – To klo 9.30 – 15.00

Orientaatioinfojen vuoksi Porin toimisto on suljettu keskiviikkona 28.8. ja Rauman toimisto torstaina 29.8.

Toimistot voivat hetkellisesti olla suljettuna lounastauon aikana. Jos tarvitset palvelua jonain muuna aikana
tai saavut kauempaa, otathan yhteyttä toimiston aukiolon varmistamiseksi.

Poikkeuksista ilmoitamme Facebook-sivullamme.

 

Verkkolaskutus

Nimi: Satakunnan ammattikorkeakoulun opiskelijakunta
Y-tunnus: 1996094-1
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskutusosoite: 003719960941
OVT-tunnus: 003719960941

Hallitus

Juho Paavola

Juho Paavola

puheenjohtaja

044 322 7502
juho.paavola@sammakko.fi

Aatu Kandolin

Aatu Kandolin

varapuheenjohtaja

aatu.kandolin@sammakko.fi

Julia Aalto

Julia Aalto

tuutorointi ja kansainväliset asiat

julia.aalto@sammakko.fi

Sampsa Saahkari

Sampsa Saahkari

koulutuspolitiikka ja viestintä

sampsa.saahkari@sammakko.fi

Nita Vallimäki

Nita Vallimäki

tapahtumat ja liikunta

nita.vallimaki@sammakko.fi

Anna Virtanen

Anna Virtanen

sosiaalipolitiikka ja jäsenpalvelut

anna.virtanen@sammakko.fi

Henkilökunta

Satu Viljanen

Satu Viljanen

pääsihteeri

044 322 7503
satu.viljanen@sammakko.fi

Annina Suominen

Annina Suominen

asiantuntija, tuutorointi ja liikunta

044 322 7506
annina.suominen@sammakko.fi

Marianne Mäkelä

Marianne Mäkelä

Erityisasiantuntija, edunvalvonta, ohjaus, viestintä

044 322 7509
marianne.makela@sammakko.fi

Taru Hyrkäs

Taru Hyrkäs

projektiassistentti

taru.hyrkas@sammakko.fi

Edustajisto

Kristiina Jussila

Kristiina Jussila

puheenjohtaja

kristiina.jussila@sammakko.fi

Viivi Ranne

Viivi Ranne

varapuheenjohtaja

viivi.ranne@sammakko.fi

Jätä viesti!

Jätä viesti! Anna SAMMAKKOlle palautetta toiminnastamme, kehitysehdotuksia tai kerro vaikka mitä kuuluu!

Lomakkeella lähetetyt viestit kilahtavat edunvalvonnan asiantuntijamme postilaatikkoon.

Valitse viestin tyyppi