Ota yhteyttä

Toimistot

 

Porin toimisto

Satakunnankatu 23
28130 Pori
044 322 7506
sammakko@sammakko.fi

Päivystää 19.6. saakka tiistaisin ja torstaisin klo 10 – 14 ja palvelee muina aikoina sopimuksen mukaan. 

Rauman toimisto

Satamakatu 26
26100 Rauma
044 322 7509
sammakko@samk.fi

suljettu 13.6.-14.8. välisenä aikana

Heinäkuun aikana voit ottaa yhteyttä hallituksen puheenjohtaja Juho Paavolaan, 044 322 7502. puheenjohtaja@sammakko.fi

HUOM! Toimistot sulkeutuvat kokonaan keskiviikkona 19.6. ja aukeavat taas elokuun puolen välin tienoilla.

Jos tarvitset palvelua jonain muuna aikana tai saavut kauempaa, otathan yhteyttä toimiston aukiolon varmistamiseksi.
Poikkeuksista ilmoitamme Facebook-sivullamme.

 

Verkkolaskutus

Nimi: Satakunnan ammattikorkeakoulun opiskelijakunta

Y-tunnus: 1996094-1

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskutusosoite: 003719960941

OVT-tunnus: 003719960941

Hallitus

Juho Paavola

Juho Paavola

puheenjohtaja

044 322 7502
juho.paavola@sammakko.fi

Aatu Kandolin

Aatu Kandolin

varapuheenjohtaja

aatu.kandolin@sammakko.fi

Julia Aalto

Julia Aalto

tuutorointi ja kansainväliset asiat

julia.aalto@sammakko.fi

Sampsa Saahkari

Sampsa Saahkari

koulutuspolitiikka ja viestintä

sampsa.saahkari@sammakko.fi

Nita Vallimäki

Nita Vallimäki

tapahtumat ja liikunta

nita.vallimaki@sammakko.fi

Anna Virtanen

Anna Virtanen

sosiaalipolitiikka ja jäsenpalvelut

anna.virtanen@sammakko.fi

Henkilökunta

Satu Koivisto

Satu Koivisto

pääsihteeri

044 322 7503
satu.koivisto@sammakko.fi

Annina Suominen

Annina Suominen

asiantuntija, tuutorointi ja liikunta

044 322 7506
annina.suominen@sammakko.fi

Marianne Mäkelä

Marianne Mäkelä

Erityisasiantuntija, edunvalvonta, ohjaus, viestintä

044 322 7509
marianne.makela@sammakko.fi

Taru Hyrkäs

Taru Hyrkäs

projektiassistentti

taru.hyrkas@sammakko.fi

Edustajisto

Kristiina Jussila

Kristiina Jussila

puheenjohtaja

kristiina.jussila@sammakko.fi

Viivi Ranne

Viivi Ranne

varapuheenjohtaja

viivi.ranne@sammakko.fi

Jätä viesti!

Jätä viesti! Anna SAMMAKKOlle palautetta toiminnastamme, kehitysehdotuksia tai kerro vaikka mitä kuuluu!

Lomakkeella lähetetyt viestit kilahtavat edunvalvonnan asiantuntijamme postilaatikkoon.

Valitse viestin tyyppi