Ota yhteyttä

Toimistot

 

Porin toimisto

Satakunnankatu 23
28130 Pori
044 322 7506
sammakko@sammakko.fi

Aukioloajat 20.8. lähtien:
Ma klo 13.00-16.00
Ti-To klo 9.00-14.00

Rauman toimisto

Satamakatu 26
26100 Rauma
044 322 7503
sammakko@samk.fi

Aukioloajat 28.8. lähtien
Ti – To klo 9.30 – 15.00

Toimistot voivat hetkellisesti olla suljettuna lounastauon aikana. Jos tarvitset palvelua jonain muuna aikana 

tai saavut kauempaa, otathan yhteyttä toimiston aukiolon varmistamiseksi.

Poikkeuksista ilmoitamme Facebook-sivullamme!

 

Verkkolaskutus

Nimi: Satakunnan ammattikorkeakoulun opiskelijakunta
Y-tunnus: 1996094-1
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskutusosoite: 003719960941
OVT-tunnus: 003719960941

Hallitus

Juho Paavola

Juho Paavola

puheenjohtaja

044 322 7502
juho.paavola@sammakko.fi

Aatu Kandolin

Aatu Kandolin

varapuheenjohtaja

aatu.kandolin@sammakko.fi

Julia Aalto

Julia Aalto

tuutorointi ja kansainväliset asiat

julia.aalto@sammakko.fi

Sampsa Saahkari

Sampsa Saahkari

koulutuspolitiikka ja viestintä

sampsa.saahkari@sammakko.fi

Nita Vallimäki

Nita Vallimäki

tapahtumat ja liikunta

nita.vallimaki@sammakko.fi

Jussi Suominen

Jussi Suominen

Sosiaalipolitiikka ja jäsenpalvelut

jussi.suominen@sammakko.fi

Henkilökunta

Marianne Mäkelä

Marianne Mäkelä

vt. Pääsihteeri (Erityisasiantuntija)

044 322 7503
marianne.makela@sammakko.fi

Annina Suominen

Annina Suominen

asiantuntija, tuutorointi ja liikunta

044 322 7506
annina.suominen@sammakko.fi

Taru Hyrkäs

Taru Hyrkäs

projektiassistentti

taru.hyrkas@sammakko.fi

Edustajisto

Kristiina Jussila

Kristiina Jussila

puheenjohtaja

kristiina.jussila@sammakko.fi

Viivi Ranne

Viivi Ranne

varapuheenjohtaja

viivi.ranne@sammakko.fi

Jätä viesti!

Jätä viesti! Anna SAMMAKKOlle palautetta toiminnastamme, kehitysehdotuksia tai kerro vaikka mitä kuuluu!

Lomakkeella lähetetyt viestit kilahtavat edunvalvonnan asiantuntijamme postilaatikkoon.

Valitse viestin tyyppi