Ota yhteyttä

Toimistot

 

Porin toimisto

Satakunnankatu 23
28130 Pori
044 322 7503
sammakko@sammakko.fi

Avoinna ma-to klo 9-14
(Lounastauko n. klo 11-12). 

Rauman toimisto

Satamakatu 26
26100 Rauma
044 322 7506
sammakko@samk.fi

Avoinna ma-to klo 9-14.
(Lounastauko n. klo 11-12).

 

Jos tarvitset palvelua jonain muuna aikana tai saavut kauempaa, otathan yhteyttä toimiston aukiolon varmistamiseksi.
Poikkeuksista ilmoitamme Facebook-sivullamme.

 

Verkkolaskutus
Nimi: Satakunnan ammattikorkeakoulun opiskelijakunta
Y-tunnus: 1996094-1
Verkkolaskuosoite: 003719960941
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies

Hallitus

Tuomas Saarnilahti

Tuomas Saarnilahti

puheenjohtaja

044 322 7502
tuomas.saarnilahti@sammakko.fi
Aino Mustalahti

Aino Mustalahti

varapuheenjohtaja

aino.mustalahti@sammakko.fi
Kristiina Jussila

Kristiina Jussila

kristiina.jussila@sammakko.fi
Anton Murashev

Anton Murashev

anton.murashev@sammakko.fi
Viivi Ranne

Viivi Ranne

viivi.ranne@sammakko.fi
Ville Uoti

Ville Uoti

ville.uoti@sammakko.fi

Henkilökunta

Tara Vallimäki

Tara Vallimäki

pääsihteeri

044 322 7503
tara.vallimaki@sammakko.fi

Marianne Mäkelä

Marianne Mäkelä

asiantuntija, tuutorointi ja liikunta

044 322 7506
marianne.makela@sammakko.fi

Emmi Veistonen

Emmi Veistonen

asiantuntija, viestintä ja edunvalvonta

044 322 7509
emmi.veistonen@sammakko.fi

Satu Koivisto

Satu Koivisto

pääsihteeri, äitiyslomalla

Edustajisto

Jaakko Mäkimattila

Jaakko Mäkimattila

puheenjohtaja

jaakko.makimattila@sammakko.fi

Otto Harjula

Otto Harjula

varapuheenjohtaja

otto.harjula@sammakko.fi

Jätä viesti!

Jätä viesti! Anna SAMMAKKOlle palautetta toiminnastamme, kehitysehdotuksia tai kerro vaikka mitä kuuluu!

Lomakkeella lähetetyt viestit kilahtavat edunvalvonnan asiantuntijamme Emmi Veistosen postilaatikkoon.

Valitse viestin tyyppi